Kurumsal

ART Ambalaj, 2002 yılında plastik ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başladı. Yapılan yatırımlarla, ambalaj sektörünün gelişmesine katkıda bulunarak , yurt içi ve yurt dışı esnek ambalaj ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Faaliyetlerini 6400 m² kapalı alanda ekstruder, matbaa, kesim, depo-sevkiyat ve idari kısım olarak sürdürmeye devam ediyor.

Üretiminin %70’ini Avrupa, Asya, Afrika ve Amerika’da 30 ülkeye ihraç etmektedir.

Yıllık 7200 Ton üretim kapasitesine sahip firmamız, gerek makine parkı gerek personel yapısı, özellikle de müşteri memnuniyet ilkelerini temel amaç edinmiş olması ve sunmuş olduğu kaliteli hizmet sayesinde günden güne büyümekte ve gelişmektedir.İnançlarımız

Our mission

Kaliteli, Sağlam, Ekonomik, Doğa Dostu Ürünler kullanarak, canlılar için temel yaşam kaynaklarını (hava, su, toprak) koruyarak Dünya’nın YEŞİL ve YAŞANABİLİR kalacağına inanıyoruz.

Misyonumuz

Our mission

Müşterilerimizin beklentilerini; konusunda uzmanlaşmış çalışanlarımızla, dünyada ki en son bilimsel ve teknolojik gelişmeleri uygulayarak, en üst düzeyde, kaliteli, etkin ve verimli bir şekilde karşılamak.

Vizyonumuz

Our vision

Faaliyetlerini ulusal ve uluslararası mevzuata uygun olarak sürdürürken; kaliteli, güvenilir ve tercih edilir bir model olmak ve bu sorumlulukla uluslararası şirketler arasında yer almaktır.

Kalite, Çevre, İsg ve Müşteri Memnuniyeti Politikamız

Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren fabrikamızda,

  • Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ürettiğimiz tüm ürünlerde ve yaptığımız faaliyetlerde çevre korumaya odaklanır, iş sağlığı ve güvenliğini ön planda tutarız.
  • Bu kapsamda, kirliliğin önlenmesi temel istikametimiz olup bu sayede biyoçeşitliliğe ve ekosisteme etkilerimizi azaltırız. İş sağlığı ve güvenliğinde sıfır kaza prensibi ile hareket ederken, tehlikeli oluşumları azaltıp risk temelli düşünce ile proaktif yaklaşımlar sergileriz.
  • İşin yürütülmesine ilişkin oluşan tehlikelerden ve sağlığımızın bozulmasına neden olacak koşullardan korunarak daha iyi bir iş ortamı sağlarız.
  • Enerji verimliliği ve etkin yönetimi konusunda faaliyetlerimizi şekillendirirken, doğal kaynakların sınırsız olmadığını bilir, tasarruf tedbirleri uygularız. İklim değişikliğinin azaltılması için çalışırız.
  • Faaliyetlerimizi yürütürken tedarikçiden müşteriye kadar olan tüm süreçlerde şeffaflık ve objektiflik içinde müşteri memnuniyetini sağlarken, iş güvenliği çevre odaklı çalışırız.
  • Amacımız, faaliyet gösterdiğimiz alanda ulusal ve uluslararası yasa, yönetmelik ve kanunları takip ederek uygulamak ve sürdürülebilirliğini sağlamaktır.
  • Tüm kalite yönetim sistemlerimizde sürekli gelişim temel felsefemiz olup bunu müşteri memnuniyetini ve diğer ilgili tarafların beklentilerini belirleyerek ve teknolojik gelişmeleri takip edip, çalışanları sürekli eğiterek sağlarız